baner

Kompleksowy projekt aranżacji wnętrz

Coraz więcej osób decyduje się na pomoc architekta przy aranżacji wnętrz. Łączenie funkcjonalności i stylu nie jest łatwym zadaniem, ale doświadczony projektant  stworzy przemyślany wystrój, by spełnić oczekiwania Klienta i trafić w jego potrzeby. Samodzielna stylizacja pomieszczenia często jest niemożliwa ze względu na brak czasu, umiejętności, czy cierpliwości. Specjalista wysłucha, podsunie inspiracje i nakieruje na celne rozwiązania. Zaoszczędzi czas, wszelkie propozycje i ich wykonanie od A do Z są po jego stronie. Gdy umowa obejmuje kompleksowy projekt wykonawczy z nadzorem, to ekspert dopilnuje prac na każdym etapie, mieszcząc się w założonym budżecie. Jak przebiega standardowy model współpracy z architektem i jakie są korzyści ze skorzystania z jego usług?

Projektowanie wnętrz krok po kroku

Osoby, które chcą urządzić mieszkanie, biuro lub każde inne dowolne pomieszczenie, korzystając z wiedzy i umiejętności, jakie ma dobry projektant wnętrz. Mogą również liczyć na kompleksowy projekt aranżacji, który obejmuje:

 1. Rzetelny, dokładny wywiad w celu określenia potrzeb i oczekiwań Klienta. Wymagania Inwestora są poddawane analizie po przeprowadzeniu inwentaryzacji i zapoznaniu się ze stanem technicznym pomieszczeń. Wspólnie omawiana jest wizja na projektowanie mieszkania. Architekt podsuwa inspiracje. Na podstawie rozmowy i ustaleń tworzy zarys aranżacji, by określić styl, w jakim będzie tworzony wystrój mieszkania.
 2. Projekt koncepcyjny bazuje na ustaleniach z Klientem i zawiera inspiracje dotyczące rozmieszczenia mebli, sprzętu, sanitariatów i ścian działowych. Na podstawie sporządzonego planu analizuje się rozmaite opcje, by sporządzić ostateczną formę.
 3. Wykonanie wizualizacji stylizacji wnętrz. Dzięki użyciu nowoczesnych programów grafika jest wiernym odwzorowaniem realnych założeń. Zademonstrowane są oczekiwane efekty. Projektant skrupulatnie odtwarza przedstawione Inwestorowi koncepcje. Tworzony i omawiany jest również zestaw rysunków technicznych niezbędnych do realizacji projektu.
 4. Sporządzenie wykazu elementów potrzebnych do wyposażenia wnętrza i wystroju pomieszczeń. Na bazie konkretnego stylu dobierane są: spójne elementy aranżacji od podłóg, płytek, farb, tapet, materiały wykończeniowe przez armaturę sanitarną, sprzęt AGD, systemy oświetleniowe, zabudowy meblowe – w tym także meble na wymiar, jak również wszystkie składowe stylizacji – dywany, dekoracje. Dokonywana jest skrupulatna wycena. Każdy etap wyboru materiałów konsultowany jest z Klientem.
 5. Tworzenie dokumentacji technicznej dla ekipy remontowej. Rysunki techniczne są instrukcją dla fachowców zajmujących się realizacją. Projekt wykonawczy pomaga dostosować stylizację do warunków budowlanych. Architekt nadzoruje wszelkie działania zespołu wykonawczego.
 6. Każdy kompleksowy projekt aranżacji wnętrz jest indywidualnie omawiany i wyceniany. Brane pod uwagę są oczekiwania usługodawcy, zakres przewidzianych prac i metraż pomieszczeń.

  Główne korzyści skorzystania z usług architekta wnętrz

  Przeprowadzone realizacje i grono zadowolonych Klientów są najlepszą rekomendacją dla współpracy przy projektowaniu wnętrz. Korzystając z usług specjalistów, zyskuje się gwarancję tego, że każdy element wystroju i wyposażenia będzie ze sobą współgrał — koncepcja i styl będą spójne. Dobry projektant zna najnowsze trendy i wie, jak dopasować stylizację mieszkania do preferencji usługobiorcy. Przeprowadzanie prac na własną rękę zazwyczaj wiąże się z nieprzewidzianymi wydatkami i suma końcowa jest znacznie wyższa niż planowany budżet. Zaufanie architektowi to oszczędność czasu i pieniędzy. Gdy powierzy się pracę specjaliście, kosztorys jest omawiany i zamknięty, bez ryzyka nieplanowanych, dodatkowych wydatków. Wiedza, doświadczenie i kreatywne myślenie to składowe wyróżniające ekspertów. Nawet w trudnych warunkach potrafią oni znaleźć ciekawe, funkcjonalne i estetyczne rozwiązania.

linia

Kontakt

 

 

Iskrzycka architektura wnętrz

 

+48 666 395 919  |  a.iskrzycka.wnetrza@gmail.com

iskrzyckawnetrza.pl

- Napisz do nas -

  Napisz do nas

  Wysyłając formularz akceptujesz

  Politykę prywatności