baner

O mnie

iskrzycka - zdjęcie

ISKRZYCKA ARCHITEKTURA WNĘTRZ

powstała z pasji do tworzenia eleganckich i wysublimowanych przestrzeni.

 

Świadczymy usługi w zakresie aranżacji wnętrz prywatnych i obiektów użyteczności publicznej, a także tworzymy autorskie projekty mebli. Biuro zlokalizowane jest w Gdańsku, a obszar działania obejmuje całą Polskę.

Pracownia od początku istnienia współpracuje ze znakomitymi architektami. Wspólnie stworzyliśmy już kilkadziesiąt projektów, uzupełniając się na poziomie osobowości, zamiłowania do sztuki, upodobań estetycznych. Nasz zespół z ogromnym doświadczeniem i wyczuciem stylu tworzy dla Klientów i realizuje najbardziej śmiałe i dopracowane rozwiązania architektoniczne. Łączy nas też szacunek i zrozumienie potrzeb naszych Klientów, zachowanie harmonii między estetyką a funkcjonalnością projektu, dbałość o spójność modnych trendów z indywidualnym gustem i potrzebami Klientów, sprawdzonych, znanych rozwiązań z tymi niepowtarzalnymi, indywidualnymi.

Nowych inspiracji do projektów dostarczają nam szkolenia, wizyty na światowych targach wnętrzarskich, podróże, a także kontakt z licznymi artystami.

linia

Kontakt

 

 

Iskrzycka architektura wnętrz

 

+48 666 395 919  |  a.iskrzycka.wnetrza@gmail.com

iskrzyckawnetrza.pl

- Napisz do nas -

    Napisz do nas

    Wysyłając formularz akceptujesz

    Politykę prywatności