baner

O mnie

iskrzycka - zdjęcie

ISKRZYCKA ARCHITEKTURA WNĘTRZ

powstała z pasji do tworzenia eleganckich i wysublimowanych przestrzeni.

 

Świadczymy usługi w zakresie aranżacji wnętrz prywatnych i obiektów użyteczności publicznej, a także tworzymy autorskie projekty mebli. Biuro zlokalizowane jest w Gdańsku, a obszar działania obejmuje całą Polskę.


Pracownia od początku istnienia współpracuje ze znakomitą architekt Barbarą Markiewicz. Wspólnie stworzyłyśmy już kilkadziesiąt projektów, uzupełniając się na poziomie osobowości, zamiłowania do sztuki, upodobań estetycznych. Nasz zespół z ogromnym doświadczeniem i wyczuciem stylu tworzy dla Klientów i realizuje najbardziej śmiałe i dopracowane rozwiązania architektoniczne. Łączy nas też szacunek i zrozumienie potrzeb naszych Klientów, zachowanie harmonii między estetyką a funkcjonalnością projektu, dbałość o spójność modnych trendów z indywidualnym gustem i potrzebami Klientów, sprawdzonych, znanych rozwiązań z tymi niepowtarzalnymi, indywidualnymi.

Nowych inspiracji do projektów dostarczają nam szkolenia, wizyty na światowych targach wnętrzarskich, podróże, a także kontakt z licznymi artystami.

linia

Kontakt

 

 

Iskrzycka architektura wnętrz

 

+48 666 395 919  |  a.iskrzycka.wnetrza@gmail.com

iskrzyckawnetrza.pl

- Napisz do nas -

    Napisz do nas

    Wysyłając formularz akceptujesz

    Politykę prywatności