baner

Samodzielne projektowanie domu czy wynajęcie architekta?

Zleć w naszym biurze profesjonalny projekt wnętrz i ciesz się pięknym i funkcjonalnym mieszkaniem! Oferujemy usługi na najwyższym poziomie na potrzeby klientów biznesowych oraz indywidualnych. Proponujemy aranżację zgodną z aktualnymi trendami wnętrzarskimi oraz z Twoimi potrzebami i indywidualnym gustem. Przygotowaliśmy dla Ciebie urozmaiconą ofertę, która obejmuje:

 • opcję „pod klucz”,
 • stylizację wnętrza,
 • kompleksowy projekt aranżacji.

Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi naszej pracy i przekonaj się, co może zrobić dla Twojego mieszkania czy firmy profesjonalny architekt wnętrz!

Projektowanie i aranżacja wnętrz u architekta ‒ czy warto?

Coraz więcej Polaków korzysta z usług architektów, zlecając im projekt wnętrz swoich domów czy mieszkań. Nic dziwnego, jest to trudne zadanie, wymagające dużej wiedzy, umiejętności, a także kreatywności. Z pewnością aranżacja wnętrz poszczególnych pomieszczeń jest łatwiejsza, lecz aby była udana, musisz mieć zmysł estetyczny oraz orientować się w aktualnych trendach wnętrzarskich, oraz wiedzieć, jak korzystać z nich z rozwagą. Decydując się na współpracę z profesjonalistą, oszczędzasz czas i energię, a Twoje lokum nabiera ciekawego wystroju i staje się bardziej funkcjonalne.

Szczególnym wyzwaniem jest projektowanie wnętrz o niestandardowym układzie oraz niewielkich rozmiarach. Dobry architekt potrafi zaadaptować każdy metr kwadratowy Twojego mieszkania, dzięki czemu wzrasta komfort jego użytkowania. Najlepsi specjaliści umieją nawet z niewielkiej kawalerki stworzyć wygodną przestrzeń do mieszkania, która będzie zaspokajać wszystkie potrzeby domowników. Nasze biuro ma na swoim koncie wiele takich realizacji, dlatego możemy się pochwalić dużym doświadczeniem w wymagających projektach!

W trakcie projektowania wnętrza Twojego domu od podstaw architekt zapewni Ci kompleksowe usługi, w których zakres wchodzi m.in.:

 • rzeczywisty pomiar pomieszczeń,
 • rzut 2D koncepcji zagospodarowania przestrzeni,
 • wizualizacja 3D różnych ujęć wnętrza,
 • dobór materiałów,
 • projekt wykonawczy.

Wykorzystuje przy tym swoją wiedzę z zakresu budownictwa, dzięki której może wprowadzić zmiany w obrębie układu poszczególnych pomieszczeń czy instalacji elektrycznej oraz kanalizacyjnej. Nasze biuro współpracuje z firmami budowlanymi, producentami materiałów wykończeniowych oraz innymi podmiotami, z których pomocy korzystamy, realizując zlecenia dla klientów. Dzięki temu zamawiając projekt wnętrz u nas, nie musisz się martwić o żaden aspekt związany z inwestycją.

Projekt wnętrza ‒ jak przebiega?

Zgłoś się do nas i uzyskaj pomoc profesjonalnego architekta przy projektowaniu wnętrza o dowolnym charakterze. Na początku zaprosimy Cię na wstępne konsultacje, w których trakcie ustalimy Twoje potrzeby i wymagania, co stanie się bazą do naszej dalszej pracy. Następnie przeprowadzamy rzeczywistą inwentaryzację pomieszczeń, w celu ustalenia zakresu możliwych do wprowadzenia zmian. Przedstawimy Ci także nasze propozycje dotyczące układu poszczególnych pokoi, a także ich dalszej aranżacji.

Przygotujemy dla Ciebie również 2-3 projekty koncepcyjne do wyboru, a także trójwymiarową wizualizację aranżacji wnętrz. Dzięki temu będzie Ci łatwiej wyobrazić sobie wygląd Twojego przyszłego lokum jeszcze przed rozpoczęciem ostatecznych prac. W razie potrzeby wprowadzimy niezbędne poprawki zgodne z Twoimi sugestiami. Stworzymy też szczegółowy wykaz wszystkich elementów, które zostaną wykorzystane do wyposażenia i wystroju mieszkania lub biura. Sporządzimy również dokładną dokumentację techniczną na potrzeby firmy remontowej.

Nawiązując współpracę z naszym architektem wnętrz, masz gwarancję satysfakcjonujących rezultatów. Projektowaniem zajmujemy się od wielu lat i zdobyte doświadczenie wykorzystujemy na co dzień, w trakcie pracy z klientami indywidualnymi lub biznesowymi. Zapoznaj się ze szczegółowym portfolio biura, w którym znajdziesz przykładowe realizacji, obejmujące aranżację:

 • lokali usługowych,
 • apartamentów,
 • domów,
 • mieszkań.

A może pragniesz wprowadzić do swojego lokum czy firmy wyjątkowe meble i dodatki? Możesz zlecić nam projekt autorskich akcesoriów wykończeniowych, z których pomocą Twoje mieszkanie nabierze niepowtarzalnego charakteru.

linia

Kontakt

 

 

Iskrzycka architektura wnętrz

 

+48 666 395 919  |  a.iskrzycka.wnetrza@gmail.com

iskrzyckawnetrza.pl

- Napisz do nas -

  Napisz do nas

  Wysyłając formularz akceptujesz

  Politykę prywatności