baner

Stylizacja wnętrza

Niezależnie od przeznaczenia danego pomieszczenia, wygląd ma diametralny wpływ na komfort jego użytkowania. Charakter danej przestrzeni jest więc zależny od wybranej aranżacji. Eleganckie biura automatycznie przywołują na myśl profesjonalizm i precyzję, a przytulne kawiarnie od razu kojarzą się z przyjazną atmosferą i domowym jedzeniem. Odpowiednia stylizacja pokoju wydaje się więc równie ważna jak jego lokalizacja i metraż.

Najczęściej popełniane błędy z zakresu aranżacji wnętrz

Nie cierpisz swojej zagraconej sypialni? Chcesz nadać charakteru sali konferencyjnej? Każde miejsce posiada swój unikatowy styl. Nowoczesne wnętrza salonu różnią się od biur czy przestrzeni publicznych. Dlatego też każda stylizacja będzie wiązać się z niepowtarzalnymi wyzwaniami. Do głównych błędów związanych z aranżacją wnętrz należą:

 • niedostosowanie oferty do wizji Klienta;
 • stworzenie niefunkcjonalnej realizacji;
 • niedopasowanie poszczególnych elementów wystroju do wybranego stylu;
 • skumulowanie nadmiernej liczby mebli i dekoracji.

Czasem obiecujące inspiracje okazują się nieprzystające do danego metrażu. Trzeba więc umieć pogodzić wszystkie warunki. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam tworzyć śmiałe aranżacje, które nie zagracają pomieszczenia i zapewniają wystarczające oświetlenie.

Od czego zacząć?

Zmiany wystroju są czasochłonnym procesem. Modne salony czy eleganckie przestrzenie biurowe często powstają z przemyślanych projektów bazujących na sprawdzonych inspiracjach. Samodzielne próby aranżacji pomieszczeń na podstawie inspiracji z czasopism generują dodatkowe koszty związane z nieprzemyślanym zakupem dekoracji. Pozostawienie stylizacji wnętrza profesjonaliście gwarantuje uzyskanie funkcjonalnej przestrzeni w nowoczesnym stylu. Zazwyczaj współpraca przebiega w następujący sposób:

 1. Klient kontaktuje się z nami w celu omówienia swojej wizji.
 2. Na spotkaniu ustalamy szczegóły i dokonujemy pomiarów. Właściwa stylizacja wnętrza zależy od precyzji projektu.
 3. Tworzymy wizualizację i dopasowany do wizji Klienta projekt.
 4. Przygotowujemy listę sprzętów, tkanin i dekoracji niezbędnych do stworzenia aranżacji.
 5. Dokonujemy zakupów. Nasza oferta zakłada też tworzenie autorskich mebli, które nadają przestrzeniom prawdziwie unikalnego wyglądu.
 6. Dopracowujemy szczegóły, finalizując stylizację Twojego modnego i nowoczesnego biura czy salonu.

Dokładamy starań, by nasze aranżacje, zarówno cały projekt, jak i poszczególne dekoracje, były dopasowane do gustu i wizji Klientów. Chcesz stworzyć wyjątkową realizację? Skorzystaj z naszej oferty! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Kiedy skorzystać z porad specjalisty?

Profesjonaliści na co dzień zajmują się kreowaniem i przedefiniowaniem dowolnych przestrzeni. Projektant zajmuje się działaniami, takimi jak dekoracja salonu, odświeżenie jadalni czy zaprojektowanie pokoju dziecięcego. Sama stylizacja wnętrza ma na celu podniesienie jego walorów estetycznych i poprawę jego funkcjonalności.

Skorzystaj z naszej oferty, w szczególności jeśli:

 • remontujesz mieszkanie;
 • wprowadzasz nową stylizację do swojego domu;
 • odświeżasz siedzibę firmy;
 • inwestujesz w dekorację nowego lokalu, jak kawiarnia czy restauracja;
 • zakładasz gabinet specjalistyczny jako lekarz, fizjoterapeuta, fryzjer czy kosmetyczka.

Głównie korzyści z profesjonalnej stylizacji wnętrz

Do niedawna budynki miały być przede wszystkim funkcjonalne. Obecnie równie ważna jest stylizacja danej przestrzeni. Klienci, pracownicy czy domownicy chcą czuć się komfortowo, a estetyka pomieszczeń ma wpływ na ich samopoczucie. W rezultacie branże z zakresu architektury, aranżacji wnętrz czy ogrodnictwa zyskują na popularności.

Dlaczego stylizacje wnętrz są zlecane profesjonalistom?

 1. Nasza firma stworzy dokładną wizualizację miejsca, opracuje też dokumentację techniczną.
 2. Tworząc daną aranżację, specjalista jest odpowiedzialny za projekt. Tym samym zajmuje się na przykład nadzorem prowadzonych dostaw.
 3. Wieloletnie doświadczenie pracowni umożliwia szybką i bezawaryjną realizację zadań.
 4. Stale poszerzana specjalistyczna wiedza pozwala na odkrywanie nowych inspiracji i tworzenie nowoczesnych, stylowych i funkcjonalnych dekoracji przestrzeni.

Zmieniasz wystrój swojego biura? Szukasz inspiracji w zakresie stylowych dekoracji wnętrz, takich jak salon czy sypialnia? Skorzystaj z wiedzy profesjonalistów!

linia

Kontakt

 

 

Iskrzycka architektura wnętrz

 

+48 666 395 919  |  a.iskrzycka.wnetrza@gmail.com

iskrzyckawnetrza.pl

- Napisz do nas -

  Napisz do nas

  Wysyłając formularz akceptujesz

  Politykę prywatności