baner

Aranżacja wnętrz „pod klucz”

Realizowane przez nas kompleksowe projektowanie mieszkań i biur obejmujące aranżację „pod klucz” staje się powoli nowym standardem. To ogromna wygoda, ale też realna oszczędność czasu i pieniędzy. Szyty na miarę projekt wnętrz, choć niezbędny, jest dopiero połową sukcesu – druga to umiejętna realizacja koncepcji architektonicznej. A ta wymaga dobrego przygotowania i dyspozycyjności czasowej. Bez wsparcia projektanta większość obowiązków spada na barki inwestora. Nie możesz lub nie chcesz zajmować się wszystkim osobiście? W takim razie nadzór inwestorski to dobry pomysł. Poznaj zalety tego rozwiązania!

Na czym polega aranżacja wnętrz „pod klucz”?

To kompleksowa forma współpracy, w której przejmujemy pełną koordynację nad wykonaniem planów. Dzięki temu cały proces przebiega sprawnie, bez opóźnień i dodatkowych kosztów. Nadzór inwestorski, czyli aranżacja wnętrz „pod klucz” to usługa, którą wyceniamy indywidualnie w zależności od wielkości i stopnia skomplikowania projektu, a także szacowanego czasu realizacji.

Co otrzymujesz w ramach współpracy?

Oprócz profesjonalnych wizualizacji 3D, kosztorysu, rysunków i szczegółowej dokumentacji technicznej – zamawiając wraz z projektem aranżację „pod klucz”, otrzymujesz dodatkowo pełne wsparcie podczas realizacji opracowanej koncepcji. Nasi projektanci wnętrz zajmą się wtedy kompleksową organizacją prac wykończeniowych, m.in.:

 • poszukiwaniem kompetentnych wykonawców,
 • negocjowaniem odpowiednich warunków współpracy,
 • zamawianiem materiałów i koordynowaniem dostaw,
 • pilnowaniem kosztorysu i harmonogramu.

W ten sposób w ogóle nie musisz pojawiać się w miejscu inwestycji, a jedyną osobą kontaktową pozostaje projektant prowadzący.

Kiedy warto rozważyć opcję „pod klucz”?

W dzisiejszym, zabieganym świecie mało kto dysponuje wystarczającą ilością czasu, energii i chęci, aby samodzielnie nadzorować prace remontowo-budowlane. Aranżacje mieszkań i biur „pod klucz” to świetna opcja dla Ciebie, jeśli:

 • brakuje Ci czasu na pełne zaangażowanie się w realizację projektu,
 • nie masz możliwości częstego pojawiania się w miejscu inwestycji,
 • chcesz mieć pewność, że efekt końcowy będzie dokładnie taki, jak założyliśmy.

Co zyskujesz, wybierając aranżację wnętrz „pod klucz”?

Czas, pieniądze i… spokój! Taka forma współpracy maksymalnie odciąża inwestora – odpadają Ci wtedy wszystkie kwestie logistyczne i techniczne związane z wykonaniem projektu.

Zakupy potrzebnych materiałów

Całodzienne wędrówki po sklepach, zamówienia i kurierzy, umawianie transportów, pilnowanie jakości, reklamacje i zwroty, negocjowanie cen – to integralna część każdego remontu. Nie chcesz lub nie możesz się tym zająć? Projektant wnętrz dopilnuje w Twoim imieniu wszelkich spraw związanych z zakupem niezbędnych materiałów.

Poszukiwanie kompetentnych wykonawców

Piękna przestrzeń to efekt wspólnej pracy wielu fachowców. Bez względu na to, czy mowa o projektowaniu i aranżacji mieszkania od dewelopera, kapitalnym remoncie nieruchomości z rynku wtórnego czy liftingu biura, potrzebujesz sprawdzonej ekipy wykończeniowej. Wybierając opcję „pod klucz”, współpracą z wykonawcami zajmiemy się my. Co więcej, nie musisz być non stop pod telefonem ani pojawiać się w miejscu inwestycji – to kolejne plusy tego rozwiązania. Jeśli pojawią się kwestie do decyzji, projektant będzie podejmował je po uzgodnieniu z Tobą.

Koordynowanie harmonogramu i kosztorysu

Harmonogram i kosztorys rządzą każdym projektem wnętrz. Równie ważne, co pilnowanie budżetu, jest zgranie w czasie poszczególnych etapów realizacji. Znajomość następujących po sobie prac oraz umiejętne rozplanowanie cyklu remontu to więc podstawa. Zamawiając nadzór inwestorski, nie musisz sobie tym zaprzątać głowy – dogramy wszystkie terminy tak, aby prace przebiegały sprawnie i bez przestojów.

Aranżacja wnętrz „pod klucz” to inwestycja, która Ci się opłaci!

Unikniesz dzięki temu nietrafionych decyzji, niepotrzebnych wydatków, niekompetentnych fachowców, a często także późniejszych remontów. Wsparcie projektanta podczas aranżacji daje duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. W pracowni Iskrzycka Architektura Wnętrz oferujemy kompleksowe projektowanie biur i mieszkań połączone z nadzorem inwestorskim nad realizacją projektu. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty!

linia

Kontakt

 

 

Iskrzycka architektura wnętrz

 

+48 666 395 919  |  a.iskrzycka.wnetrza@gmail.com

iskrzyckawnetrza.pl

- Napisz do nas -

  Napisz do nas

  Wysyłając formularz akceptujesz

  Politykę prywatności